درب پارکینگ

در این صفحه شما می توانید با مدل های مختلف درب پارکینگ آشنا شوید. و مشخصات فنی آن ها را مطالعه نمایید. همچنین می توانید جهت مشاوره قبل از خرید و اطلاع از آخرین قیمت جهت درب پارکینگ منزلتان با ما تماس بگیرید.

همکاران ما در واحد فروش جهت انتخاب بهترین گزینه برای درب پارکینگ تان به شما کمک خواهند کرد. این امکان وجود دارد تا یک تیم حرفه ای نصب در محل زندگیتان (در سراسر ایران) جهت اجرای درب پارکینگتان به شما معرفی گردد.

نیکادر مفتخر است به عنوان تولید کننده انواع مقاطع آلومینیومی مورد استفاده در صنعت درب های اتوماتیک و به عنوان توزیع کننده معتبر انواع یراق آلات این درب ها شناخته می شود. این شرکت می کوشد تا با مشاوره ی صحیح و تامین بهترین محصولات در صنعت درب های پارکینگی گامی هر چند کوچک در راستای بهبود ارائه خدمات در این حوزه بردارد.

شما می توانید مناسب با نیازتان یکی از درب های زیر را جهت نصب به عنوان درب پارکینگ منزلتان انتخاب نمایید:

درب پارکینگ کرکره ای

درب پارکینگ کرکره ای به دلیل تنوع بیش از 50 رنگ مختلف، دوام بالا و سهولت در استفاده محبوب ترین انتخاب برای درب پارکینگ می باشد.

درب پارکینگ سکشنال

درب اتوماتیک سکشنال (زیر سقفی) به درب هایی می گویند که در زیر سقف جمع می شوند. این درب ها مناسب فضاهایی می باشند که از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ دارای محدودیت هستند.

درب پارکینگ با جک بازویی

بیشترین استفاده از جک های بازویی برای اتوماتیک کردن درب های لولایی می باشد. این جک ها یک سیستم مکانیکال هیدرولیک می باشند. و این امکان را به شما می دهند تا درب های لولایی خود را با استفاده از یک ریموت بدون دخالت دست به راحتی و باز و بسته کنید.