تلفن کارخانه : 086-33677694

درب پارکینگ کرکره ای – درب اتوماتیک

  • حمل از طریق باربری به سراسر کشور
  • تضمین قیمت نسبت به کیفیت بالا
  • ضمانت استفاده از مواد درجه یک

  درب پارکینگ کرکره ای – درب اتوماتیک

  درب پارکینگ کرکره ای (Garage doors, Shutters) ساخته شده از تیغه آلومینیومی با بیلت فابریک 6063 بهترین انتخاب برای پارکینگ هاست. این درب ها از آن جهت برای پارکینگ ها مناسب هستند، که به راحتی توسط کاربر استفاده می شوند. و به دلیل استفاده از بیلت فابریک 6063 در فرآیند ساخت آن امنیت درب پارکینگ را تامین می نمایند. در صورت رعایت استاندارد در فرآیند تولید و استفاده از آلومینیوم مرغوب می توان از کمترین صدا در هنگام چرخش کرکره برقی برای پارکینگ خود بهره مند شوید.

  تیغه کرکره برقی هشتاد قوس بیشترین محبوبیت را جهت استفاده در درب پارکینگ کرکره ای دارد. این تیغه ها با داشتن قوس مناسب دوام بالایی به درب پارکینگ شما خواهند داد. همچنین استفاده از تیغه کرکره برقی دو پل می تواند امنیت بالا تری را برای درب پارکینگ شما تامین کند. در صورتی که ابعاد درب پارکینگ شما بزرگ است، می توانید از تیغه 100 قوس استفاده نمایید.

  دلایل محبوبیت درب پارکینگ کرکره ای

  سهولت در استفاده از درب پارکینگی اتوماتیک از فاکتور های مهم آن محسوب می شود. با داشتن یک ریموت همراه سوئیچ خود همواره می توانید، به راحتی و بدون اتلاف وقت درب پارکینگ خود را باز و بسته نمایید. از دیگر مواردی که کرکره برقی را جهت استفاده در درب پارکینگ مناسب ترین انتخاب نموده، امکان استفاده از تنوع بیش از پنجاه رنگ برای هماهنگی بیشتر درب پارکینگ شما با نمای ساختمانتان است. رنگ سفید رایج ترین رنگ در انتخاب مشتریان جهت استفاده در درب پارکینگ شان است. با این حال شما می توانید جهت هماهنگ کردن رنگ درب اتوماتیک خود با نمای ساختمانتان در کنار رنگ سفید از رنگ های دیگر استفاده نمایید. و یا رنگ دلخواه خود را برای همه ی تیغه های کرکره برقی خود انتخاب کنید.

  سفارش درب پارکینگ کرکره ای

  جهت اطلاع از آخرین قیمت درب های اتوماتیک پارکینگی می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش جهت انتخاب بهترین تیغه ی کرکره برقی برای درب پارکینگتان، شما را راهنمایی خواهند کرد. و یک تیم حرفه ای نصب در شهرتان به شما معرفی خواهند کرد.