درب کرکره برقی

درب کرکره برقی امروزه به عنوان بهترین انتخاب برای حفاظت از درب های ورودی شناخته می شود. سهولت در استفاده از درب کرکره ای از یک طرف و دوام بالا در کنار زیبایی از طرفی دیگر باعث محبوبیت این درب های آلومینیومی شده است.

تنوع در انتخاب درب کرکره ای

امکان انتخاب تیپ های مختلف تیغه کرکره برقی و تنوع بیش از  50 رنگ مختلف می تواند رضایت هر سلیقه ای را تامین کند. اگرچه رنگ سفید و کرم از رایج ترین انتخاب های مشتریان درب کرکره برقی است، شما می توانید رنگ درب کرکره ای خود را با نمای ساختمانتان ست نمایید.

کاربرد درب کرکره برقی

درب کرکره برقی جنس های مختلفی دارد. اما به دلیل استحکام و مقاومت بالای آلومینیوم در برابر شرایط مختلف جوی، از درب کرکره ای آلومینیومی می توان به عنوان محبوب ترین انتخاب برای درب پارکینگ ها، درب کرکره ای منازل، کرکره برقی صنعتی، محافظ درب اتوماتیک شیشه ای و … نام برد.

کیفیت درب کرکره ای

از موارد مهمی که باعث افزایش کیفیت در درب های کرکره برقی می شود، استفاده از بیلت فابریک 6063، فرآیند رنگ آمیزی مناسب و قالب استاندارد می باشد. متاسفانه افراد سودجو با استفاده از بیلت بازیافتی در فرآیند تولید به اعتبار صنعت درب های کرکره ای لطمه جدی وارد کرده اند. کرکره برقی تولید شده با مواد نامرغوب پس از مدتی به صدا خواهد افتاد و در صورتی که اصول فنی مناسب در رنگ آمیزی آن ها رعایت نشده باشد باعث فرسایش رنگ خواهد شد.

نیکادر افتخار دارد به عنوان برندی خوشنام جهت انواع درب اتوماتیک و محصولات وابسته شناخته می شود. استفاده از بیلت فابریک 6063، رنگ درجه یک و بسته بندی مناسب باعث برتری این برند نسبت به محصولات مشابه شده است. جهت دریافت مشاوره قبل از خرید و لیست قیمت روز انواع تیغه کرکره برقی، همچنین راهنمایی در خصوص موتور کرکره برقی مناسب با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.