تلفن کارخانه : 086-33677694

اپراتور درب اتوماتیک امنیتی

  • حمل از طریق باربری به سراسر کشور
  • تضمین قیمت نسبت به کیفیت بالا
  • ضمانت استفاده از مواد درجه یک

  اپراتور درب اتوماتیک امنیتی

  اپراتور درب اتوماتیک امنیتی

  نیکادر راه حل مناسبی را جهت درب های اتوماتیکی با حداکثر امنیت ارائه می دهد. این درب ها می توانند در مکان هایی که فقط اجازه ی ورود برای افراد خاصی نیاز است مناسب باشد. اپراتور های درب اتوماتیک مدل اسکای S1  و  S2 با قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان تردد همچنین جهت هماهنگ شدن با سیستم های امنیتی اماکن طراحی شده اند.

  این مدل از اپراتور ها طیف وسیعی از درب های اتوماتیک با بالاترین سطح امنیتی را پشتیبانی می کنند. اپراتور اسکای s1  و s2  سیستمی یکپارچه با توانایی تردد نامحدود بدون نیاز کنترل قابل دسترس می باشد که به شما اجازه می دهد نحوه ی ورود آن را کاملا سفارشی در نظر بگیرید. این اپراتورها می توانند با رمز عبور، کارت تردد و یا مستقیما از اتاق حراست باز و بسته شوند. اپراتور های اسکای مدل اس وان و اس تو دارای فن آوری پیشرفته تشخیص و کنترل یکپارچه با بهترین عملکرد و سطح بالایی از قابل اعتماد بودن و امنیت و ایمنی طراحی شده اند.

  سبک غیر قابل نفوذ این اپراتور ها آنها به بهترین راه حل برای اماکنی که نیاز است تا فقط برخی از افراد در آن تردد داشته باشند، مانند بخش های خاصی از بیمارستان، آزمایشگاه ها، مکان های امنیتی و … دیده شده است. طراحی ساختاری قدرتمند این سیستم ها، به راحتی قابل نگهداری می باشد. ایمنی و امنیت در سطحی مطلوب و قابل اعتماد در نظر گرفته شده است.

  ویژگی اپراتور های درب اتوماتی ک امنیتی

  امکان شناسایی افراد

  امکان هماهنگ شدن با کارت تردد و رمز عبور

  دسترسی به ناحیه ی امن غیر مجاز

  کنترل انتقال شی به مناطق امن

  امکان هماهنگ شدن با سیستم های امنیتی یک پارچه ساختمان