تلفن کارخانه : 086-33677694

درب اتوماتیک تاشو

  • حمل از طریق باربری به سراسر کشور
  • تضمین قیمت نسبت به کیفیت بالا
  • ضمانت استفاده از مواد درجه یک

  درب اتوماتیک تاشو

  درب اتوماتیک تاشو

  زمانی که شما در استفاده از مکان محدود هستید با این حال به حداکثر بازشو نیاز دارید استفاده از درب های اتوماتیک تاشو بهترین انتخاب می باشد. درب اتوماتیک تاشو به شما اجازه دسترسی آسان و سریع با حداکثر از بهره بردن از باشو را خواهد داد. این درب ها مناسب برای ساختمان هایی با ورودی باریک می باشد و راه حل مناسبی برای رستوران ها، هتل ها، مکان های تجاری، بیمارستان ها، خانه سالمندان و دفاتر ساختمان های خصوصی می باشد. این درب ها از سیستم اپراتور سری F  استفاده می کنند و همه ی ویژگی های درب های اتوماتیک با سیستم تلسکوپی را برخوردارند. بسیاری از ساختمان سازان زمانی که با معضل فضا و نیاز به استفاده از حداکثر بازشو را پیدا می کنند استفاده از درب های اتوماتیک را از برنامه خود خارح می کنند. درب های اتوماتیک تاشو راه حل مناسبی برای آنهاست تا از همه ی مزایای درب های اتوماتیک بهره مند شوند. این درب ها را می توان به دو صورت دستی و اتوماتیک مورد استفاده قرار داد.

  پیکر بندی درب اتوماتیک تاشو

  همانطور که گفته شد درب های اتوماتیک تاشو در جاهایی که محدودیت فضا وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد. در این درب ها نیروی محرکه لازم برای حرکت دادن درب از بخش محرکه به وسیله بازوهای مفصلی به لت درب انتقال می یابد.  این درب ها در حقیقت ساختاری شبیه درب های اتوماتیک لولایی دارند با این تفاوت که پنل ها به دو قسمت مساوی تقسیم می شوند و بر روی هم قرار می گیرند تا حداقل فضا اشغال شود. لت های تقسیم شده توسط لولا بر روی هم سوار شده اند و در بیشترین بازشو در طرفین دهانه کنار دیوار قرار می گیرند. آخرین لت از درب اتوماتیک تاشو به سمت دیوار لولا شده است.

   ویژگی درب های اتوماتیک تاشو

  بزرگترین مزیت درب اتوماتیک تاشو نسبت به درب اتوماتیک لولایی کاهش شعاع در عملکرد باز و بسته شدن درب و در نهایت رسیدن به حداکثر بازشو با حداقل اشغال فضا می باشد. این مزیت در ساختمان هایی که با معضل فضا روبرو هستند مزیت بزرگی محسوب می شود. این درب ها دارای سرعت عملکرد فوق العاده ای نسبت به سایر اتوماسیون ها می باشد. درب اتوماتیک تاشو دارای قابلیت تردد نامحدود جهت استفاده در مکان هایی با تردد بالا و به صورت پیوسته مناسب می باشد. عملکرد سریع و منحصر به فرد این درب ها و توقف و شروع نرم آن در هنگام کارکرد از دیگر ویژگی های آن محسوب می شود

  جمع بندی:

  کاهش شعاع عملیاتی نسبت به درب های لولایی معمولی در فضاهای محدود

  سرعت بالای باز و بسته شدن

  در جاهایی که فضای موجود محدود است

  توان کمتر نسبت به لولایی معمولی

  در مکان هایی نیازمند به امنیت بالا

  امنیت درب اتوماتیک تاشو

  مدار فرمان اپراتور این درب ها می تواند با سیستم های امنیتی دیگر مانند فلاشر ها، فتوسل ها، چراغ راهنما، قفل الکتریکی و ضربه گیر های لاستیکی واقع در لبه های لت هماهنگ شود. سنسور های چشمی مورد استفاده در درب اتوماتیک لولالل مانند سایر فتوسل ها با عملکرد رادیویی خود از برخورد احتمالی درب با افراد و اشیایی که در حال تردد از این درب ها هستند جلوگیری می کند. این سیستم کاملا قابل اعتکا و عملیاتی می باشد.

  به طور کلی این درب ها در مواردی که امنیت بالا از اهمیت بالایی برخوردار است و یا زمان هایی که سرعت باز و بسته شدن ملاک است می تواند صحیح ترین انتخاب باشد. درب های اتوماتیک تاشو در مدت زمانی حدود 2 تا 4 ثانیه باز یا بسته می شود و سرعت استاندارد  این درب ها یک متر بر ثانیه است.

  موارد استفاده درب اتوماتیک تاشو

  درب های اتوماتیک تاشو در مکان هایی مانند بانک ها و ساختمان های وابسته، ساختمان های امنیتی و دولتی، ایستگاه پلیس، خدمات اورژانسی، فرودگاه ها، لنگرگاه ها و اسکله ها و تأسیسات نظامی و کنترل مرزی نیز به کار می روند.