تلفن کارخانه : 086-33677694

درب اتوماتیک کم مصرف

  • حمل از طریق باربری به سراسر کشور
  • تضمین قیمت نسبت به کیفیت بالا
  • ضمانت استفاده از مواد درجه یک

  درب اتوماتیک کم مصرف

  ذخیره انرژی

  درب های اتوماتیک اسکای کارآمدترین درب اتوماتیک در زمینه ی مصرف بهینه ی انرژی و حداکثر صرفه جویی در انرژی و هزینه می باشد. اپراتور این درب اتوماتیک، با همه ی اجزا مانند سنسور، موتور، قفل و سایر لوازم جانبی دارای مصرف 25 وات می باشد. این درب اتوماتیک باز طراحی و برنامه نویسی کاستومایز شده از مدل سابق می باشد. این سری از درب های اتوماتیک به صورت پیش فرض دارای طیف گسترده ای از رنگ ها با فرآیند رنگ آمیزی الکترواستاتیک می باشند. البته در صورت سفارش مشتری امکان ارائه ی آن با رنگ آنادایز و یا استفاده از پوشش استیل در رنگ های طلایی، نقره ای و شامپاینی نیز می باشد که ظاهری جذاب به آن می بخشد. شما می توانید این درب ها را با انواع نمای ساختمان خود  متناسب نمایید.

  ویژگی ها

  باتری اضطراری: در صورت  قطعی برق، دستگاه بک آپ باطری که شامل آپشن اختیاری این اپراتور است به طور بی وقفه ساعت ها کار خواهد می کند. هنگامی که ظرفیت باتری کم است، درب به موقعیت پیش تعیین شده (باز، بسته و قفل شده) تغییر اسلاید می دهد. در صورت عدم قطع برق، درب قفل شده و این قفل می تواند به صورت خودکار با فشردن یک کلید باز شود.

  دستگاه قفل الکترومکانیکی در پوشش اپراتور پنهان شده است.

  عملکرد سریع و قابل اطمینان جهت خروج اضطراری

  10 سال خدمات پس از فروش

  دو سال گارانتی بدون قید و شرط

  پشتیبانی مجتمع برای بستهای هیدرولیکی در هر حالت های اسلاید / نوسان و پانل

  حالت های مختلف عملیاتی

  حالت اتوماتیک با عرض کامل

  حالت اتوماتیک با کاهش عرض باز

  حالت خودکار در یک جهت (فقط خروج) برای کنترل ترافیک

  حالت باز شدن قابل تنظیم است

  سازگاری با محیط زیست

  اکثر اقلام استفاده شده در این درب با محیط زیست کاملا سازگاری دارد. و با توجه به قابلیت بازیافت آلومینیوم ریل ها و فریم های این درب ها حتی پس از قرن ها قابلیت بازیافت و تولید دوباره را دارد و دوست خوبی برای طبیعت محسوب می شود. این شرکت نگهداری از منابع طبیعت را جزئی از وظایف مهم خود می داند. و تمرکز این شرکت بر روی حفظ منابع برای نسل آینده می باشد.