تلفن کارخانه : 086-33677694

تیغه دکورال (طرح چوب)

موتور کرکره برقی
جنساستفاده از بلیت فاریک الومینیوم
گارانتیدوسال گارانتی رنگ و قلاب
  • حمل از طریق باربری به سراسر کشور
  • تضمین قیمت نسبت به کیفیت بالا
  • ضمانت استفاده از مواد درجه یک

  تیغه دکورال (طرح چوب)

  تیغه کرکره برقی طرح چوب (دکورال) دارای نمایی مانند چوب می باشد. و به روش دکورال رنگ آمیزی می شود. تیغه های رنگ شده با این فرآیند نمایی کاملا نزدیک به چوب های زیبا مانند چوب گردو، راش، بلوط، فندق و . . دارند. هر تیغه ای را می توانید با این روش رنگ آمیزی کرد. شما می توانید از بین تیپ های مختلف تیغه های کرکره برقی مانند تیغه ی هشتاد قوس، تیغه ی تخت، تیغه ی لوکس یا میکس و سایر تیغه ها را به نیکادر سفارش دهید تا به صورت دکورال برایتان رنگ آمیزی کند تا نمایی مانند طرح چوب داشته باشد تا بتوانید با نمای ویلا یا منزلتان به راحتی ست نمایید و به طراحی مطلوب از نمای ساختمانتان برسید.

  رنگ آمیزی طرح چوب با فرآیند دکورال به شرح زیر است:

  ابتدا تیغه های کرکره برقی را به روش الکترواستایک رنگ آمیزی می کنند تا یک لایه از رنگ پودری آن را پوشش دهد. این روش باعث زیرسازی مناسب جهت پوشش دهی بهتر کرکره برقی می باشد.

  تیغه های کرکره برقی رنگ شده پس از خروج از کوره با فیلم های مخصوص دکورال پوشش داده می شوند به طوری که کاملا بر روی سطح تیغه ها وکیوم شود.

  سپس تیغه های کرکره برقی در کوره های مخصوص دکورال حرارت می بینند و در این مرحله نقش فیلم بر روی پروفیل به جا می ماند. پس از خارج شدن از کوره این فیلم ها را از سطح پروفیل جدا می کنند.