موتور ساید

 

محبوبیت درب اتوماتیک کرکره ای  بیشتر به دلیل تسهیل در عملکرد باز و بسته شدن آن است. تنها کافیست ریموت را از جیب خود در بیاورید و درب پارکینگ خود را باز یا بسته کنید. موتور های کرکره برقی ساید نوعی از موتور های درب کرکره ای است که به اتوماتیک سازی درب های کرکره ای کمک شایانی نموده است.

نام گذاری موتور کرکره برقی ساید

موتور ساید را به دلیل محل قرار گیری آن ساید side  می نامند. ساید در زبان انگلیسی به معنای کنار است. موتور کرکره برقی در یک سمت درب و در کنار لوله قرار میگیرد. نیروی ایجاد شده توسط موتور کرکره برقی ساید توسط زنجیر به لوله منتقل می شود. (مانند عملکرد رکاب زدن در دوچرخه و انتقال نیرو به چرخ عقب)

متعلقات موتور کرکره برقی ساید

متعلقات موتور ساید (شامل صفحه پلیت، برد، ریموت ها و اندکپت یاتاقان) بر خلاف موتور کرکره برقی توبولار که در زمان خرید باید به صورت جداگانه خریداری شود  در بسته بندی موتور قرار دارد.

 

دسته بندی موتور ساید

موتور کرکره برقی ساید را بر اساس حداثر وزنی که برای حمل درب اتوماتیک می تواند تحمل کند در بازار تقسیم بندی می کنند. البته باید توجه داشت که حداکثر وزن قابل اعتماد برای این موتور ها را یک سوم از میزان مورد ادعای کارخانه کمتر در نظر بگیرید تا از مشکلات احتمالی آینده اجتناب شود.

همچنین در بازار موتور کرکره برقی ساید در دو نوع موتور ساید با و بدون بک آپ (UPS) وجود دارد. بک آپ در واقع یک باطری قابل شارژ است. که به شما کمک می کند تا در زمانی که برق به هر دلیلی قطع می باشد برای بالا و پایین بردن کرکره برقی از ولتاژ ذخیره شده در باطری استفاده نماید.

کاربرد موتور کرکره برقی ساید

موتور ساید در واقع یک موتور قدرتی است. و برای دهنه هایی با ارتفاع یا عرض زیاد مورد ستفاده قرار میگیرد. این موتور ها سرعت کمتری نسبت به موتور توبولار دارد. و به دلیل حجم بزرگی که اشغال می کند ممکن است زیبایی نمای شما را تا حدودی تحت تاثیر قرار دهد، اما در عوض دارای قدرت و عمر بیشتری نسبت به موتور کرکره برقی توبولار است.

جهت کسب راهنمایی قبل از خرید با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.